f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

עקבו אחרינו

Image Alt

הבוגרים שלנו המטפלים בשיטת נוביצקי

אסכולת הטיפול באמצעות אומנות היא שילוב של שני עולמות: עולם הטיפול ועולם התרפיה באומנות. עולם הטיפול מכיל מגוון רחב של סוגי טיפול ועבור מטפלים רבים דווקא האומנות מאפשרת להם להשיג את התוצאות הטובות ביותר בתהליך הטיפול. שיטת נוביצקי הנלמדת במרכז נוביצקי מתאימה לכל אדם המעוניין להביע את עצמו, להכיר את עצמו ולתקשר את עצמו באמצעות אומנות, בין בגלל קושי להביע את עצמו באופן ורבאלי או מכל סיבה אחרת.

 

צוות מרכז נוביצקי גאים ומתרגשים להציג את בוגרי המכללה שכיום מציעים עצמם כמטפלים אישיים בשיטת נוביצקי:

אילנית לזמי מטפלת בשיטת נוביצקי

על השיטה.. שיטת טיפול ייחודית יעילה וחווייתית שפותחה על ידי ד״ר בלה נוביצקי. השיטה מתמקדת באמנות ככלי ביטוי יצירתי ואישי שדרכו ניתן להתבונן לעומק בעולמו הייחודי של המטופל.

טיפול בשיטת נוביצקי –טיפול באומנות

מרגיש פחות חזק, מבולבל, לא בטוח בעצמך, מבקש להשיג יותר, בתחום האישי והבין אישי, רוצה לשפר את היחסים עם הסביבה , בהתייחסות שלך על עצמך ועל והסובבים אותך.

שמי יונת טוינה.

אני מטפלת בשיטה ייחודית בשילוב אמנות (שיטת נוביצקי לצמיחה והעצמה אישית). אני נשואה ואמא ל-3 בנות מקסימות.

גדלתי בבולגריה בבית מוקף אמנות – הוריי אדריכלים ואחי צייר. בגיל 21 עליתי לארץ לבד. העלייה לימדה אותי להתמודד לבד, להתגבר על הקשיים בדרכי לבנות את חיי,

רבקה ארביב, מטפלת מוסמכת באומנות בשיטת נוביצקי.

לאחר שנים של ניהול ועבודה עם צוות עובדים בתחומים שונים, שמחתי לגלות על עצמי שאני יוצרת קשר אנושי מיוחד עם הסובבים אותי ומצליחה להקשיב, לגשר ולייעץ ולהביא מנסיוני הרב שצברתי במהלך השנים בנושאים אישיים ומקצועיים.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

`` ...ויש אחרים שכמוני עוד משוכנעים שלכל שקורה יש סיבה, ולא מתווכחים עם הנפש...`` (צבעים, יובל דיין) הרצון האמיתי בטיפול באמצעות אמנות , הינו תהליך שמטרתו להביא את המטופל להישגים יוצאי דופן בחייו- למצב שהוא `` שיא ההצלחה``

מטפלת בשיטת נוביצקי.

מתוך ברכת יום ההולדת שכתב לעצמו צרלי צ'פלין בגיל 70: כאשר אהבתי את עצמי באמת, הבחנתי שהחשיבה שלי יכולה לאמלל אותי ולאכזב אותי מאוד, אבל כאשר אני מגייס אותה לשירות לבי, היא פוגשת פרטנר חשוב ואמיתי. ולזה קוראים ``לדעת לחיות``. לא צריך להגיע לגיל 70 כדי לאהוב את עצמך ``ולדעת לחיות`` אפשר גם לפני!!!!

מטפלת בשיטת נוביצקי.

``אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים`` דוקטור סוס הטיפול נועד לכל אדם הרוצה לעשות שיפור והתקדמות בחייו. להתמודד עם קשיים, לקבל החלטות, לווסת את רגשותיו ולהתפתח, לצאת מדפוסים מוכרים בכדי להגיע לחיים של הגשמה ואיזון ולתחושת ערך של מימוש עצמי.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

טיפול בשיטת נוביצקי מתאים לכל נשמה באשר היא. מדובר במסע של כ-15 פגישות אישיות לכל מי שרוצה לשנות,לגעת בחלומות,לצאת מהשחיקה היום יומית,להתגבר על הפחדים, לגעת בחופש הפנימי ולממש את הפוטנציאל למימוש החיים של כל אחד ואחד באופן עצמאי.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

“רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע” (איינשטיין). הקשבה, יכולת הנעה, אכפתיות, אהבה לזולת, יכולת למידה, נחישות ועשייה מתוך התלהבות - אלו הן רק חלק מהתכונות שהביאו אותי להצלחה ב35 שנות עבודת החינוך.

אורטל גז

מטפלת בשיטת נוביצקי

אני רואה את עצמי כגשר שמחבר את האנשים עם הפנימיות שלהם. עם שיטת נוביצקי אני בטוחה שאצליח לעזור לכם להגדיר את החזקות שבכם, לחזק את הערכים ולהגיע להגשמה עצמית ומימוש היעוד שלכם. בטיפול נפתח דרך היצירתיות והמודעות את האפשרות להגיע לתשובות אישיות, להתפתח, לשגשג ולתת ביטוי מנטאלי ונפשי.

מאמנת בהבעה ויצירה שיטת נוביצקי

שיטה זו מוכיחה את עצמה בכלים העוזרים לפתח מודעות לרגשות , כלי עקיף לביטוי עצמי. מקנה כלים לביטחון עצמי, קשיים חברתיים , הצבת מטרות ארוכות טווח, קשרים בין אישיים, חיזוק הערך העצמי. מתאים לילדים, ומבוגרים אשר מוצאים את עצמם בצומת דרכים לפני בחירות, תחושת תקיעות וחוסר סיפוק.

מאמנת בהבעה ויצירה בשיטת נוביצקי.

אני מאמינה שבתוך תוכנו, כל אחד מאתנו יודע מה נכון לו, מרגיש מהי הבחירה הטובה לו ומהן הדרכים הנכונות עבורו. אני מזמינה אותך לבוא לסדרה של כ-15 מפגשים יצירתיים ומעצימים, לגלות לעצמך מחדש את מה שמתאים לך וליצור את המציאות המתאימה לך.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

“אתה לא יכול ללמד אדם שום דבר. אתה רק יכול לעזור לו למצוא את זה בתוך עצמו” גלילאו. יחד עם המטופל/ת ניתן לעבור מסע מרגש אל נבכי הנפש והחוצה. דרך היצירה נגלה חסמים, חולשות, חוזקות ,אמונות, ערכים ועוד… הטיפול יהפוך את האדם למאמין בעצמו, חזק יותר ובטוח יותר.

מאמנת בשיטת נוביצקי.

“החיים הם בד ציור גדול צבע אותם בכל הצבעים שברשותך” (דני קיי). יצירה ומשחק בצבע משפיעים על הנפש. ויש בצבע משהו מרפא ומשחרר. באימון בעזרת אמנות תלמדו להאמין בעצמכם ולהיות חזקים יותר ובטוחים יותר בדרככם, בסדרת מפגשים קצרה ובאווירה נעימה, עוטפת ומכילה.

מטפלת באומנות בשיטת נוביצקי.

המפגשים מרתקים ומפתיעים בכל פעם מחדש מכיוון שהתובנות נחשפות למטופל תוך התבוננות מונחית ביצירה שיצר. המטופל פוגש את עצמו בדרך מקורית ויצירתית, מגלה את החוזקות והמשאבים הטמונים בו, מסיר חסמים ומנגנוני הגנה, מווסת רגשות, ומחזק ערך עצמי ומפלס דרך לעבר יעודו האישי.

אמנית יוצרת ומורה לאמנות.

ממפגש למפגש חלה העצמה וארגז הכלים הפרטי גדל. הכלים מאפשרים לנשום, להתרווח, ליהנות מהדרך המותאמת אישית לחיים אלו. אני מזמינה אתכם הילדים הצעירים והבוגרים למסע מרתק, מעצים ומפנה דרך לחיים טובים יותר.

מטפלת באומנות בשיטת נוביצקי.

כולנו עוברים תקופות בהן אנחנו צריכים תמיכה לעשות שינוי. זה המקום להרגיש בטוחים ולהגשים חלום!למימוש עצמי להתפתח למצוא את החוזקות והיכולות הטמונים בך . תוך חיזוק הבטחון והדימוי העצמי. לצאת לדרך בעזרתי בתמיכה לקראת השגת יעדים.

מאמנת בשיטת נוביצקי.

אימון באומנות בשבילי הוא מסע מיוחד וקסום של גילוי עצמי מחדש. ההתבוננות המשותפת ביצירה והדיאלוג המתקיים בין המטפל למטופל יוצרים הבנה ומודעות גבוהות יותר ומאפשרים הסתכלות ברורה וצלולה על עצמנו – הערכים החשובים לנו, החזקות שיש בנו, הרצונות והשאיפות שלנו.

מטפלת באומנות בשיטת נוביצקי.

כולנו עוברים תקופות בהן אנחנו צריכים תמיכה לעשות שינוי. זה המקום להרגיש בטוחים ולהגשים חלום!למימוש עצמי להתפתח למצוא את החוזקות והיכולות הטמונים בך . תוך חיזוק הבטחון והדימוי העצמי. לצאת לדרך בעזרתי בתמיכה לקראת השגת יעדים.

מטפלת בשיטת נוביצקי

הגיע הזמן לבחור בעצמך, לאהוב את עצמך, לחיות את החיים שתמיד דמיינת וציירת, להכניס טוב לחייך ולהגשים את חלומותיך. האם אתה מוכן לאתגר הכי חוויתי ועמוק? אם תשובתך כן, אתה אמיץ ומוכן להתחיל בהתנסות מדהימה ומרגשת המשלבת בין חשיבה ורגש.

מטפלת באומנות בשיטת נוביצקי.

דרך הטיפול היא למי שרוצה לעשות שינוי בחייו, לווסת רגשות, להסיר מחסומים ומנגנוני הגנה ולסלול דרך חדשה. הטיפול בדרך היצירה, יצרה פנימית עליה נתבונן, נקשיב, נבחן מקרוב ויחד בעזרת טכניקות , הבעה ואומנויות שונות נוכל לצמוח, לגדול, לקבל שינוים אותם נחולל.

מטפלת בשיטת נוביצקי

עולם האמנות, הרוח והנפש סיקרנו אותי מאז ומעולם ובשיטת הלימוד של ד”ר בלה נוביצקי הם משתלבים יחדיו באופן קסום. אני פונה לטיפול בנשים, קודם כל כי אני מבינה אותן מצוין וכי נושא העצמת נשים, אנרגיה וחוזקה נשית בוער בליבי מתוך מסע אישי שאני עברתי.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

לגישתי, כל אחד יודע מה טוב ונכון לו, אני פה כדי לכוון אותך למצוא את הדרך. המטרה היא להסתכל פנימה ולצעוד קדימה. לפעמים אנו יכולים לעבור חיים שלמים כשאנו לא נמצאים במקום הנכון לנו, למה לא לעשות את שאנו חפצים? את מה שמתאים ונכון לנו? ביחד נמצא את הדרך.

מטפלת בשיטת נוביצקי

אני מאמינה שכל בן אדם הוא אומן. אומן לחיים שלו. כל בן אדם הוא יצירתי, יש בו המון אוצרות ויכולות. תמיד רציתי לטפל באנשים…רכשתי ידע רחב בפסיכולוגיה, פסיכודרמה, רייקי, קואוצ’ינג, טיפול דרך מגע, טיפול בתנועה וטיפול בהבעה ויצירה. יום אחד החלום שלי התגשם והפכתי להיות מטפלת.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

שיטת נוביצקי היא אינטגרציה בין תרפיה באמנות ואימון, שיטה שהוכיחה הצלחות רבות, השיטה עוזרת בבניית אחריות אישית, בטחון עצמי, יכולת ראיה קדימה ומיקוד בחיים. שיטה מעשית שנותנת למטופל העצמה ומגלה את החוזקות בשילוב אומנות ודמיון מודרך, כדי לבנות לעצמו עתיד מיטבי בטיפול קצר מועד.

מטפלת בשיטת נוביצקי

מסע חווייתי ומעצים שדרכו תשיגו את המציאות אותה אתם רוצים, וזאת מתוך ההבנה כי אנחנו יוצרים את המציאות שלנו. נלמד להשתמש בכוחות ובחוזקות שלנו וכן בערכים הקיימים בנו בכדי להשיגה, וזאת תוך העצמה אישית ומודעות.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

מסייעת למטופל לזהות את “נקודות הזהב” שבו, מהן לגלות את היכולות הפנימיות ולגייס דרכים המתאימות לו להתמודדות. ולעלות מעלה! חיזוק הערכה עצמית. רכישת כלים להתמודדות עם קונפליקטים. גילוי נקודות החוזק והעצמתן. התמודדות עם נקודות התורפה. שחרור חסמים –”תקיעות”.

מטפלת בשיטת נוביצקי

ליצור מתוך יצר. לברוא את חיינו כיצירה שלמה לבחור את הצבעים, החומרים, השכבות והחיבורים. כי בידינו הכלים ליצור את תמונת חיינו המיטבית. מזמינה אתכם לתהליך עוצמתי ומהנה, מלטף ומעורר. כיוצרים ובוראים את חייכם.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

“כאשר האדם נמצא באהבה וחמלה כלפי עצמו הכול אפשרי עבורו, אין ביקום כולו, אדם הראוי לאהבה יותר מאשר אתם עצמכם.” בודהה. תמיד נמשכתי לנפש האדם ובשנים האחרונות מוצאת את עצמי לומדת, תחומים שונים. כגון: טיפול באמצעות קלפים מטאפורים, טיפול בעזרת מנדלות,

מטפלת בשיטת נוביצקי

כולנו מחפשים מישהו שיאיר לנו את הדרך להשיג את היעדים שלנו, אבל חשבת פעם שאולי את או אתה האור הזה?! אשמח להוביל אתכם ליעד שתציבו לעצמכם בתהליך של יצירה והבנה של הדרך שצריך לעבור בכדי להשיג היעד המיועד ואת היכולות שקיימים לצורך כך.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

בתוך התוהו ובוהו של חיי פתאום עמדתי ושאלתי את עצמי מי אני באמת? מה אני אוהבת? ולמה אני ממשיכה לעשות את מה שכולם רוצים ומוותרת על האושר העצמי שלי. כך שיטת נוביצ’יקי עזרה לי להסתכל במראה של חיי ולגלות את האמת. מצאתי את האור הפנימי שלי ולהגשים את החלומות שלי.

מטפלת בשיטת נוביצקי

האמנות והיצירה מלווים אותי כל חיי. בכל הדרך הארוכה שעברתי למדתי משהו חשוב על עצמי, שאני רוצה לעזור לאנשים למצא את דרכם הייחודית והיצירתית להתפתחות. אני מרגישה שאספתי הרבה כלים מדהימים כדי לפקס אנשים על הדרך שלהם.

מטפלת בשיטת נוביצקי.

במרכז השיטה, האדם נתפס כשלם, יצירתי ובעל משאבים, יכולות, חוזקות ועוצמות וכמובן באופן טבעי קיימת בו ההתפתחות עצמה, עלינו רק לפנות ולהקדיש זמן, להתבונן ולדייק לעצמנו את עצמנו. מאמינה שהמקור, הדרך והמטרה בחיינו הם אהבה- אהבה עצמית ואהבה לזולת. אהבה היא הכל.

מטפלת בשיטת נוביצקי

תארי לך שיש לך חלום ואת אפילו מצליחה ליצור ולהגשים אותו. ואז דברים מתחילים לזוז ומתברר שמעכשיו החלום שלך גדול ורחב יותר, יצירתי וחוויתי יותר. מתברר שעכשיו כשמצאת את היעוד האמתי שלך את גם מוכנה להעז ולהגשים. מזמינה אותך להצטרף למסע יוצא דופן שיאפשר לך להוביל את חייך להצלחה ולהשיג את המציאות אותה את רוצה.

מטפל בשיטת נוביצק

אני מאמין ביצירה. גדלתי במשפחה של אמנים, אינטליגנציה רגשית תמיד הייתה על השולחן. גדלתי בבית מאוד ליברלי, כבוד האדם וקבלת השונה היה מעל הכל. לעזור למי שאפשר. במהלך הטיפול נעבור מסע יצירתי ומגוון, מסע שישלב דמיון מודרך , עבודה במגוון חומרי אמנות ועוד.

במרכז נוביצקי,

כל אחד יכול,

לכל אחד יש את

הפוטנציאל

צרו קשר לקבל ביטוי