מסלול משולב
תרפיה באמנות
ופסיכותרפיה
* תעודת אימון טיפולי בשיטת נוביצקי
לאחר שנה
נפתח
קורס Online

לימודי פסיכותרפיה ותרפיה באמנות

מסלול לימודי פסיכותרפיה אינטגרטיבית יצירתית. מסלול גישות בפסיכותרפיה עם אמנות. שיטת נוביצקי- מסלול תלת שנתי אפשרות ללימודים מודולריים.


תרפיה באמנות היא שימוש ביצירה אמנותית כאשר ניגשים לתהליך של טיפול בעולם הנפש. באמצעות תהליך היצירה עצמו, הבנה משותפת של תוצרי היצירה והתהליך שהוביל אליה, ניתן להגיע לתובנות, להתמודד עם אתגרים, לפתח כישורים ולהגביר את מודעות האדם לעצמו ולסביבה.

לימודי תרפיה במרכז נוביצקי באמצעות שיטת נוביצקי הייחודית מאפשרים לאנשים לבטא את עצמם, את מה שהם לא יכולים לתאר במילים. מטפלים באמצעות אמנות עוזרים לאנשים בכל הגילים להתמודד עם חוויות שונות, לעבד אותן, להתמודד איתן ולהתקדם לעבר פתרון או הצלחה.

מסלול לימודי טיפול באמנות או תרפיה באמנות נותן ללומדים את הכלים העיוניים והמעשיים לעזור למטופלים. הלימודים כוללים קורסים בפסיכולוגיה, קורסים בתרפיה באמנות וכן התנסות מעשית בעבודה מודרכת מול מטופלים

הדרך להפוך למטפלים באמנות מתחילה כאן – צרו קשר היום

 

מדוע ללמוד טיפול באומנות במרכז נוביצקי

בסיום השנה הראשונה, תעודת מאמן טיפולי בחסות HIT, מכון טכנולוגי חולון

3 שנות לימודים בגמישות מקסימאלית, אחר צהריים אחד בשבוע

אפשרות ללימודים אונליין: 2 פגישות פרונטליות במהלך הקורס, כל שאר השיעורים בלמידה סינכרונית בכיתה אינטרנטית מול מרצה

הקורס נלמד במרכז נוביצקי, מתחם בורסת היהלומים ברמת גן

בוגרינו משתלבים במוסדות ציבוריים ופרטיים גדולים בתחומי הרווחה והבריאות


מרכז נוביצקי מציע לנרשמים ללימודי טיפול באומנות מסלול משולב של 3 שנות לימוד שבסיומו מוענקת תעודת מטפל באומנות ותעודת מטפל פסיכותרפיסט. במהלך ההכשרה, המטפלים מפתחים יכולת ליצור אינטגרציה בין גישות וכלים מגוונים המגיעים מתחום ה-CBT , מהתחום הפסיכודינמי, מגישות אינטגרטיביות ואקזיסטנציאליסטיות ומתחום היצירה והטיפול באמנויות. שילוב זה יוצר מסלול לימודים חוויתי ומעמיק הנותן כלים מעשיים לחדר הטיפולים ולעבודה עם אנשים. מסלול ייחודי זה מעניק סל עשיר בכלים המכשיר את המטפל להיות שלם כשהחיבור ליצירתיות האישית היא חלק מחוויית הלימודים.

תלמידים ממליצים

חגית ג.

מטפלת ובוגרת לימודי שיטת נוביצקי

"למדתי להקשיב טוב למטופל, לכל מילה שיוצאת מהפה שלו. לכל מילה שחוזרת על עצמה ומילים שסותרות אחת את השנייה. ומסתבר שזה כל הקסם. להקשיב. ופתאום, משום מקום עולים כיוונים ופתרונות מעצמם. אני רק צריכה להאיר אותם, לחדד אותם למטופל. להפנות את תשומת לבו. וזה קסום."

יוליה

מטפלת ובוגרת קורס תרפיה באמנות ופסיכותרפיה

"בזכות הלימודים הגעתי להישגים בחיי האישיים של שינוי קריירה ועיסוק בתוך הארגון שאני מועסקת בו, מתפקיד תפעולי וטכני אזרתי אומץ ועברתי לתפקיד חברתי שעוסק בקהילה של אנשים עם מוגבלויות ולמדתי להאמין בעצמי וביכולות שלי , המון בזכות הכלים שלמדתי בלימודים וחלק מאוד לא קטן בזכות קבוצת האנשים והמנחה המדהים שלנו אביתר"

שרה

בוגרת קורס תרפיה באמנות

"למדתי איך להתמודד בתוך מערכות יחסים, לזהות מי פניו לחיוב ומי לא. למדתי איך להתנהל בתוך מערכות יחסים מבלי לפוצץ שיחה או דיון כי חושבים אחרת ממני. למדתי לזהות איפה אני בתוך המשוואה המשפחתית ואיפה מקומי. והוא במקום טוב מאד . היום אני מרגישה שרתמתי את בני משפחתי לדרך שלי וגרמתי להם להאמין בי ובדרכי"

יוסי

מטפל ובוגר לימודי שיטת נוביצקי

"אני גאה שהצלחתי לעשות את השינוי, מאחר ואני בא מטיפול מהגישה ההתערבותית וגיליתי בביטוי במשך כל חודשי הלימוד שיטת טיפול/אימון מאוד מעניינת עם גישה אנושית מאוד. למדתי על עצמי: שפתיחות ושחרור זו מתנה נפלאה, הגישה של נוביצקי מאפשרת פתיחות ושחרור שנותן הרבה מאוד אוויר כמטפל וכמטופל"

הדרך להפוך למטפלים באמנות מתחילה כאן – צרו קשר היום